Serwis


Sprawdź status naprawy

Nieprawidłowy numer zlecenia lub hasło

Stan naprawy nr

  • Stan zlecenia

  • Model urządzenia

  • Numer seryjny urządzenia

  • Data rozpoczęcia

  • Opis uszkodzenia

  • Komentarz

  • Planowana data naprawyTelefony i smartfony

Uszkodzenia mechaniczne

Zalanie, zawilgocenie, upadek, zgniecenie – to dziś najczęstsze przyczyny uszkodzenia smartfona. Profesjonalnie wyczyścimy telefon po zamoczeniu a po czyszczeniu i wysuszeniu ocenimy szkody i poinformujemy właściciela o kosztach naprawy. Nie polecamy stosowania ryżu czy innych domowych sposobów, oczekiwanie na „cudowne uzdrowienie” tylko pogorszy stan sprzętu. Jeśli to możliwe wyjmij jak najszybciej akumulator, jeśli nie – spróbuj wyłączyć telefon i jak najszybciej dostarcz go do nas.

Jeśli pękła szybka, wyświetlacz lub w inny sposób mechanicznie ucierpiał Twój sprzęt, możemy zaproponować naprawę z wykorzystaniem części oryginalnych lub tańszych zamienników.

Złamałeś złącze USB, telefon nie ładuje lub nie ma komunikacji z komputerem – to też nie problem, poprawimy zimne luty, wymienimy złącze.

Wymienimy akumulator  (baterię), głośnik, mikrofon, szybkę aparatu, wykonamy również naprawy na elementach SMD oraz BGA.

W najgorszym wypadku, jeśli już nic nie da się zrobić lub naprawa nie ma ekonomicznego uzasadnienia, zgramy Twoje dane na nośnik lub pomożemy przenieść je do nowego urządzenia.

 

Oprogramowanie i blokady

Telefon zawiesza się lub ma problemy z pamięcią, zapomniałeś kodu odblokowania lub danych logowania konta Google? Zmienimy oprogramowanie, zresetujemy, wykasujemy kody, zdejmiemy blokadę FRP (blokada konta Google), usuniemy blokadę simlock.

 

Diagnostyka i konfiguracja

Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo przyjmiemy go do sprawdzenia a po diagnozie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dalsze kroki.

Masz nowy telefon i nie wiesz jak go skonfigurować, ustawić konto Google, nie działa Ci internet lub MMS-y – w tym zakresie również możemy pomóc.

Apple Iphone

Stłukłeś szybkę lub wyświetlacz w swoim ulubionym urządzeniu od Apple? Iphone nagle przestał Ci ładować? Wymienimy wyświetlacz, wyczyścimy złącze, wymienimy taśmę ładowania. Proponujemy różne warianty cenowe, dla oszczędnych – ekonomiczniej, dla wymagających – jakość jak najbliższa oryginałowi.

Wgrywamy system iOS od nowa, usuwamy simlock praktycznie z każdej sieci w sposób gwarantujący odblokowanie nawet po zmianie oprogramowania w telefonie.

Oferujemy nowe akumulatory do wszystkich modeli Iphone, wymieniamy je praktycznie „od ręki”, na każdy towar oraz usługę udzielamy gwarancji.

 

Tablety i Apple Ipad

Twój tablet lub Ipad zaniemógł? Tu również możemy Ci pomóc. Wgramy oprogramowanie od nowa lub zaktualizujemy Twoje urządzenie, pomożemy w konfiguracji mobilnego internetu, puntów dostępowych, ustawimy tethering (udostępnianie połączenia internetowego) dla innych urządzeń. Jeśli urządzenie uległo mechanicznemu uszkodzeniu – pokaż je nam, wycenimy koszt naprawy i skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków.

 

Dyski twarde, modemy, pendrive i pozostałe

Naprawiamy uszkodzone interfejsy dysków twardych, wyłamane bądź uszkodzone złącza modemów USB, pamięci pendrive oraz innych urządzeń USB. Naprawialiśmy również e-papierosy z uszkodzonymi złączami ładowania, elektronikę samochodową (odbudowa ścieżek na płytkach drukowanych), głośniki przenośne (JBL i inne) a nawet samochód jeździk. Jeśli masz nietypowy problem i dasz nam trochę czasu – spróbujemy Ci pomóc.

Ta strona używa ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów dla lepszego dostosowania treści do użytkownika. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności