Serwis


Sprawdź status naprawy

Nieprawidłowy numer zlecenia lub hasło

Stan naprawy nr

  • Stan zlecenia

  • Model urządzenia

  • Numer seryjny urządzenia

  • Data rozpoczęcia

  • Opis uszkodzenia

  • Komentarz

  • Planowana data naprawyWymiana wyświetlacza oraz inne naprawy sprzętu elektronicznego

Upadek, wgniecenia, zalanie – to częste powody wymiany wyświetlacza w telefonie. Jako profesjonalny serwis sprzętu elektronicznego oferujemy wszelkie naprawy w urządzeniach niemal wszystkich producentów – od Samsunga, przez Nokię, aż po Apple. Zbita szybka oraz inne uszkodzenia mechaniczne również nie są problemem. Możemy zaproponować wymianę części na oryginalne lub tańsze zamienniki. Naprawiamy złącza USB, a także zastępujemy nowymi uszkodzone baterie, głośniki czy mikrofony. Jeśli po wymianie wyświetlacza telefon nadal nie działa prawidłowo, to postaramy się zdiagnozować problem i ustalić z klientem dalsze kroki. Z pewnością znajdziemy dobre rozwiązanie. Toruń i okolice to obszar naszej działalności.

Naprawa elektroniki – diagnostyka i konfiguracja

Jeżeli tablet, dysk twardy, nośnik pamięci czy inne urządzenie tego typu nie działa prawidłowo, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się głównie naprawą elektroniki, przyjmujemy sprzęt do sprawdzenia, a po diagnozie ustalamy z klientem rozwiązanie problemu. Pomagamy również w zakresie konfiguracji telefonów oraz pozostałej elektroniki. Świadczymy usługę naprawy wyświetlaczy, wgrywamy oprogramowania, czyścimy złącza, a nawet konfigurujemy mobilny internet. Ponadto eliminujemy usterki uszkodzonych interfejsów dysków twardych oraz wyłamanych złączy modemów USB. Oferujemy usługę wymiany gniazda ładowania w telefonach Apple i modelach innych producentów. Siedziba naszego serwisu znajduje się w Toruniu, zapraszamy jednak klientów również z okolicznych miejscowości.

Wymiana wyświetlacza w Toruniu? Zapraszamy do EnterTel

Naszą firmę prowadzimy od ponad 20 lat, dlatego dobrze poznaliśmy uwarunkowania branży oraz oczekiwania klientów. Jeżeli nie wiesz, gdzie zgłosić się po wymianę wyświetlacza w Toruniu, to od dzisiaj już nie musisz szukać specjalisty. Zbita szyba w telefonie, wgnieciony ekran monitora czy uszkodzony ekran tabletu – dla nas to nie problem. Naprawiamy wszelkie uszkodzenia mechaniczne w urządzeniach elektronicznych. Oferujemy również naprawę wyświetlacza LCD w telewizorach od różnych producentów. Diagnozujemy problem, a następnie po konsultacji z klientem eliminujemy wszelkie usterki. Naprawa po zamoczeniu sprzętu to kolejna awaria, z którą na pewno się uporamy po dogłębnej analizie części. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw.