ClearPlex – Ochroń swoje urządzenie za pomocą usługi Protection Pro

 

Usługa Protection Pro polega na zabezpieczeniu Twojego urządzenia folią ClearPlex. Folię wycinamy specjalnym ploterem, dostosowując wzór tak, żeby jak najlepiej zabezpieczyć powierzony nam sprzęt. Możemy zaproponować ochronę Twojego smartfona zarówno od strony ekranu jak i obudowy. Nie zapominamy również o smartwatchach – zaaplikowanie folii ClearPlex na zegarek może znacznie wydłużyć czas jego życia. Folia ClearPlex maskuje również niewielkie, już istniejące uszkodzenia ekranu, jej nałożenie może więc poprawić estetykę lekko już wysłużonego sprzętu. Wzory dla wszystkich urządzeń opracowywane są na bieżąco, dostosowywane do nowo pojawiających się etui i futerałów, a w przypadku braku wzoru do jakiegoś urządzenia, producent opracowuje go w ciągu kilku dni.

 

Folia ClearPlex została wynaleziona i jest produkowana w USA. O jej jakości może świadczyć fakt otrzymania certyfikatu NASA.

Głównymi cechami folii są:

 • Właściwość samoregeneracji. Folia składa się z pięciu warstw, podczas nagrzewania się ekranu warstwy głębsze wypychane są na wierzch, co powoduje, że niwelowane są wszelkie drobne zarysowania i uszkodzenia.
 • Odporność na uderzenia. Wielowarstwowość folii powoduje, że posiada ona właściwości amortyzujące.
 • Elastyczność. Folia dopasowuje się do każdych kształtów oklejanego sprzętu.
 • Touch friendly. Nie zmniejsza czułości i jakości wizualnych ekranu.
 • Nie pęka i nie kruszy się.
 • Gwarancja. Na produkt udzielamy rocznej gwarancji!

 

 

 

Obecnie na rynku możemy spotkać produkty konkurencji, jednak brak im cech folii ClearPlex.

Zwykłe folie bardzo szybko się zużywają, matowieją lub odklejają, szkła hartowane pękają lub odkruszają się im brzegi. Produkty te są tańsze, ale dużo gorszej jakości. Trzeba je częściej wymieniać, co przekłada się na wyższe koszty w dłuższym okresie czasu.

Folia ClearPlex dzięki swoim właściwościom wystarczy na bardzo długi okres użytkowania.

Przed poleceniem usługi Protection Pro naszym Klientom sami postanowiliśmy się przekonać o właściwościach folii, naklejając ją na telefony użytkowane przez nas. Po około 24 godzinach folia stała się idealnie przeźroczysta, zniknęły ślady powstałe podczas montażu. Bardzo dobrze trzyma się na zaokrągleniach ekranu. Idealnie sprawdza się na smartfonach z mocno zagiętym ekranem jak Samsung S8, S9. W telefonach które posiadają przycisk HOME pod ekranem, nie czuć grubości zabezpieczenia ekranu pod palcem, warstwa folii jest praktycznie niewyczuwalna. Całość wygląda bardzo estetycznie. Czułość i reakcja na dotyk jest wręcz idealna, palec bardzo dobrze „ślizga” się po ekranie.

 

Przetestowaliśmy również ClearPlex pod kątem zarysowań. Efekty widoczne są na zdjęciu obok. Zarysowania widoczne po lewej stronie zdjęcia zniknęły w ciągu kilku minut pod wpływem ciepła z suszarki do włosów. Proces regeneracji zachodzi również w sposób naturalny pod wpływem ciepła wydzielanego z ekranu podczas użytkowania telefonu (trwa to odpowiednio dłużej).

 

 

 

 

 

 

Folia ClearPlex to zabezpieczenie nie tylko na ekrany telefonów.

Sprawdzi się również na zegarkach typu smartwatch,

ekranach aparatów fotograficznych i kamer wideo.

 

 

Nasza oferta usługi ClearPlex Protection Pro poszerzyła się o cztery nowe wzory folii na tył telefonu. Folia pełni funkcję ozdobną. Może również zamaskować pęknięty tył telefonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w naszym sklepie.

 

 

Na koniec przedstawiamy film ukazujący pracę plotera wycinającego wzór folii ochronnej ClearPlex u nas na miejscu w Entertel.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Elegancki sposób ładowania

Poznaj stację zasilającą EGG PowerStation.

EGG PowerStation to elegancki a zarazem efektywny sposób zasilenia urządzeń na Twoim biurku. Przedłużacz i ładowarka jako jedno urządzenie idealnie sprawdzi się w domu, biurze, hotelu.

Innowacyjny i opatentowany design umożliwi podłączenie nawet piętnastu ładowarek i dwóch urządzeń zasilanych USB.

Dzięki możliwość wymiany i spersonalizowania nakładek, EGG PowerStation stanie się elementem wystroju wnętrza lub gadżetem reklamowym. W przeciwieństwie do tradycyjnych, podłogowych listew zasilających doskonale wygląda na biurku, szafce nocnej lub blacie kuchennym a jego praktyczna funkcjonalność wydłuża czas użyteczności jako gadżetu reklamowego.

Nie będziesz już musiał więcej szukać gniazdka dostępnego za meblami lub leżącego na ziemi.

Umożliwiamy personalizację urządzenia z Twoim logo, rysunkiem lub tekstem reklamowym, pomagamy w stworzeniu wzoru.

Spersonalizowany EGG PowerStation jest świetnym pomysłem podarunkowym, jego praktyczne zastosowanie, elegancki wygląd i trwałość zapewni długotrwałą prezentację Twojego logo lub danych kontaktowych w bardzo widocznym miejscu, na biurku Twojego klienta!

Jeśli zainteresował Cię produkt EGG PowerStation – znajdziesz go tutaj.

Jeśli chciałbyś spersonalizować produkt z własnym projektem – zobacz tu.

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami.

Parametry techniczne:

 • Waga produktu: 620 gram
 • Wymiary produktu: szerokość 147mm x długość 178mm x wysokość 34mm
 • Typ wtyczki na wyjście 230V : Europlug C/16 2.5A
 • Typ wyjścia USB: 5V DC – 2 A MAX
 • Moc maksymalna:  2200W
 • Napięcie zasilające:  230V
 • Umożliwia podłączenie do zasilania aż 17 urządzeń jednocześnie (15 x wtyczka na 230V i 2 x USB na 5V)
 • Wyposażony w 1.5 metrowy, najwyższej jakości przewód zasilający, łączący urządzenie z gniazdem 230V
 • Kolor urządzenia: dla każdej stacji ładującej podstawowym kolorem bazy jest biały + kolor nakładki.
 • Urządzenie w 100% wyprodukowane w EU.

Zobacz filmy:

Egg PowerStation

Egg Electronics

 

Ta strona używa ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów dla lepszego dostosowania treści do użytkownika. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności