Serwis laptopów

Profesjonalny serwis i naprawa laptopów

laptop z połączeniem sata>usb

Specjalizujemy się również w naprawach laptopów wielu popularnych na rynku producentów. W szczególności zajmujemy się wymianą matryc, klawiatur czy akumulatorów, eliminujemy usterki złączy zasilania oraz innych podzespołów. W naszym serwisie laptopów czyścimy również układy chłodzenia, pozbywamy się awarii związanych z płytą główną, wyjściami USB czy obudową sprzętu. Ponadto świadczymy usługi instalacji systemu i oprogramowania oraz naprawy po zalaniu. Jeżeli interesuje Cię rozbudowa laptopa, to również działamy w tym zakresie. Dokładamy pamięć RAM, dodatkowe dyski i ulepszamy inne podzespoły. Nasz serwis znajduje się w Toruniu, zapraszamy do skorzystania z usług.


Wnętrze laptopa z dyskiem sata

Serwis notebooków i laptopów – kompleksowa naprawa

Zajmujemy się mechaniczną naprawą laptopów (zbite matryce, uszkodzone klawiatury, zalane dyski twarde). Oferujemy również odzyskiwanie danych, przenoszenie ich na nośniki USB, tworzenie kopii bezpieczeństwa oraz instalację systemów w komputerach z oprogramowaniem Windows i macOS. Serwis i naprawa laptopów odbywają się dzięki zastosowaniu profesjonalnych narzędzi oraz działaniu na oryginalnych częściach i niezawodnych zamiennikach. Na nasze usługi zapewniamy okres gwarancyjny, jesteśmy do dyspozycji klientów w przypadku wszelkich problemów ze sprzętem. Szukasz sprawdzonego serwisu notebooków? Zajmujemy się również tego typu urządzeniami, żadna usterka nie jest nam straszna. Można się do nas zgłaszać z niemal każdym sprzętem elektronicznym.


EnterTel Toruń – sprawdzony serwis laptopów i komputerów

Wnętrze laptopa

Służymy pomocą przy diagnozowaniu usterek i ocenie szkód komputerów mobilnych. Zajmujemy się czyszczeniem laptopa po zalaniu, wymieniamy uszkodzone podzespoły, modernizujemy dyski i pamięć RAM. Instalujemy sterowniki, system operacyjny, odbudowujemy strukturę dysku, a także odzyskujemy utracone pliki z nośników. Działamy w zakresie serwisu i napraw laptopów od ponad 20 lat, dlatego poznaliśmy uwarunkowania branży i oczekiwania klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z maksymalnym zaangażowaniem. Prowadzimy równocześnie sklep stacjonarny, w ofercie sprzedażowej znajdują się zasilacz do laptopa, podzespoły, a także poleasingowy sprzęt. Na każde używane urządzenie udzielamy półrocznej gwarancji. Zapraszamy do naszego salonu, obsługujemy zlecenia z Torunia i okolic, w tym z Chełmży, Lubicza Górnego, Łysomic czy Małej Nieszawki.