Serwis telefonów

Wymiana szybki w telefonie – serwis i naprawy EnterTel

laptop z połączeniem sata>usb

Oferujemy szeroki zakres usług oraz serwis telefonów różnych producentów. Zajmujemy się naprawami, konfiguracją oraz wymianą zużytych części na nowe elementy lub wysokiej jakości zamienniki. Zalanie, upadek czy wgniecenie to najczęstsze przyczyny uszkodzonych wyświetlaczy. Jeśli trafia do nas produkt z taką wadą, to nasi fachowcy z łatwością zajmą się wymianą szybki w telefonie. Oferujemy również inne usługi, profesjonalnie czyścimy gniazda ładowania, wymieniamy głośniki, a nawet przenosimy dane na nośnik pamięci. Konfigurujemy oprogramowanie oraz zajmujemy się zdjęciem blokady z telefonu. Resetujemy, kasujemy kody w razie potrzeby i pozbywamy się simlocka. Niekiedy wystarczy samo odblokowanie telefonu, aby sprzęt wrócił do sprawnego działania. Skontaktuj się z nami, jeżeli Twoja komórka się zawiesza lub została uszkodzona. Serwis znajduje się w Toruniu, zapraszamy do skorzystania z usług.


Wnętrze laptopa z dyskiem sata

Kompleksowy serwis telefonów Realme

W ramach naszych usług oferujemy serwis telefonów Realme. Jeśli okres ochrony gwarancyjnej Twojego smartfona już minął lub rodzaj usterki nie kwalifikuje się do wsparcia przez producenta bądź autoryzowanego sprzedawcę, to zachęcamy do kontaktu z nami. Najczęściej zgłaszanymi awariami są uszkodzenia mechaniczne, jak pęknięty wyświetlacz czy wadliwe złącze ładowania. W takich sytuacjach gwarantujemy szybką i fachową naprawę Realme niezależnie od modelu. Używamy dedykowanych narzędzi, korzystamy z oryginalnych części oraz świetnych zamienników. Jeżeli Twój problem jest nietypowy, również postaramy się pomóc. Nasi specjaliści podejmą się diagnozy smartfona i po kontakcie z klientem wyeliminują awarię.


Naprawa smartfonów marki Oppo

Wnętrze laptopa

Podejmujemy się napraw telefonów niemal wszystkich dostępnych na rynku marek. Oferujemy serwis Oppo, polegający m.in. na wymianie wyświetlacza lub baterii czy naprawie po zalaniu. Na początku jednak diagnozujemy wszelkie usterki, aby trafnie dobrać rozwiązanie. Po aprobacie klienta podejmujemy się naprawy smartfonów Oppo oraz ich konfiguracji. Zapewniamy gwarancję na nasze usługi oraz użyte części. Zapraszamy do kontaktu z doradcą, który przeprowadzi przez cały proces zgłoszenia sprzętu do serwisu.


Wnętrze laptopa z dyskiem sata

Gruntowny serwis telefonów Samsung oraz modeli innych producentów

Niesprawna bateria, pęknięty wyświetlacz czy inne problemy ze smartfonem? Żadne usterki nie są nam obce, ponieważ od ponad 20 lat zajmujemy się serwisem telefonów Samsung oraz modeli od innych, obecnych na rynku producentów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na trafne diagnozy oraz skuteczny dobór części. Naprawa Huawei nie stanowi dla nas wyzwania. Pracujemy na autoryzowanych zamiennikach, korzystamy z wiedzy naszych pracowników oraz posługujemy się profesjonalnymi narzędziami. Nasz nowoczesny serwis Samsung oraz telefonów innych marek znajduje się w Toruniu, wyróżnia nas szybkość w działaniu oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Pogwarancyjny serwis smartfonów Xiaomi

Wnętrze laptopa

Nawet poważna usterka nie musi oznaczać konieczności wymiany sprzętu na nowy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przeprowadzimy fachową naprawę Xiaomi z gwarancją jej skuteczności. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, dobieramy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki, a ponadto szczegółowo analizujemy charakter usterki przed jej usunięciem. W naszym serwisie Xiaomi podejmiemy się każdego zadania – od naprawy pękniętego wyświetlacza, po konfigurację systemu. W pracy nie ograniczamy się wyłącznie do eliminowania usterek mechanicznych. Jako serwis Xiaomi poszerzamy swoją wiedzę również w zakresie oprogramowania. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi i rozbudować naszą ofertę, otwierając się na nowych klientów. Nie zajmujemy się tylko naprawą Redmi, ale też usuwamy blokady, takie jak simlock czy FRP. Nasz serwis znajduje się w Toruniu, zapraszamy jednak klientów z okolicznych miejscowości – Chełmży czy Łysomic.