ClearPlex – Ochroń swoje urządzenie za pomocą usługi Protection Pro

4 lutego 2019

 

Usługa Protection Pro polega na zabezpieczeniu Twojego urządzenia folią ClearPlex. Folię wycinamy specjalnym ploterem, dostosowując wzór tak, żeby jak najlepiej zabezpieczyć powierzony nam sprzęt. Możemy zaproponować ochronę Twojego smartfona zarówno od strony ekranu jak i obudowy. Nie zapominamy również o smartwatchach – zaaplikowanie folii ClearPlex na zegarek może znacznie wydłużyć czas jego życia. Folia ClearPlex maskuje również niewielkie, już istniejące uszkodzenia ekranu, jej nałożenie może więc poprawić estetykę lekko już wysłużonego sprzętu. Wzory dla wszystkich urządzeń opracowywane są na bieżąco, dostosowywane do nowo pojawiających się etui i futerałów, a w przypadku braku wzoru do jakiegoś urządzenia, producent opracowuje go w ciągu kilku dni.

 

Folia ClearPlex została wynaleziona i jest produkowana w USA. O jej jakości może świadczyć fakt otrzymania certyfikatu NASA.

Głównymi cechami folii są:

  • Właściwość samoregeneracji. Folia składa się z pięciu warstw, podczas nagrzewania się ekranu warstwy głębsze wypychane są na wierzch, co powoduje, że niwelowane są wszelkie drobne zarysowania i uszkodzenia.
  • Odporność na uderzenia. Wielowarstwowość folii powoduje, że posiada ona właściwości amortyzujące.
  • Elastyczność. Folia dopasowuje się do każdych kształtów oklejanego sprzętu.
  • Touch friendly. Nie zmniejsza czułości i jakości wizualnych ekranu.
  • Nie pęka i nie kruszy się.
  • Gwarancja. Na produkt udzielamy rocznej gwarancji!

 

 

 

Obecnie na rynku możemy spotkać produkty konkurencji, jednak brak im cech folii ClearPlex.

Zwykłe folie bardzo szybko się zużywają, matowieją lub odklejają, szkła hartowane pękają lub odkruszają się im brzegi. Produkty te są tańsze, ale dużo gorszej jakości. Trzeba je częściej wymieniać, co przekłada się na wyższe koszty w dłuższym okresie czasu.

Folia ClearPlex dzięki swoim właściwościom wystarczy na bardzo długi okres użytkowania.

Przed poleceniem usługi Protection Pro naszym Klientom sami postanowiliśmy się przekonać o właściwościach folii, naklejając ją na telefony użytkowane przez nas. Po około 24 godzinach folia stała się idealnie przeźroczysta, zniknęły ślady powstałe podczas montażu. Bardzo dobrze trzyma się na zaokrągleniach ekranu. Idealnie sprawdza się na smartfonach z mocno zagiętym ekranem jak Samsung S8, S9. W telefonach które posiadają przycisk HOME pod ekranem, nie czuć grubości zabezpieczenia ekranu pod palcem, warstwa folii jest praktycznie niewyczuwalna. Całość wygląda bardzo estetycznie. Czułość i reakcja na dotyk jest wręcz idealna, palec bardzo dobrze „ślizga” się po ekranie.

 

Przetestowaliśmy również ClearPlex pod kątem zarysowań. Efekty widoczne są na zdjęciu obok. Zarysowania widoczne po lewej stronie zdjęcia zniknęły w ciągu kilku minut pod wpływem ciepła z suszarki do włosów. Proces regeneracji zachodzi również w sposób naturalny pod wpływem ciepła wydzielanego z ekranu podczas użytkowania telefonu (trwa to odpowiednio dłużej).

 

 

 

 

 

 

Folia ClearPlex to zabezpieczenie nie tylko na ekrany telefonów.

Sprawdzi się również na zegarkach typu smartwatch,

ekranach aparatów fotograficznych i kamer wideo.

 

 

Nasza oferta usługi ClearPlex Protection Pro poszerzyła się o cztery nowe wzory folii na tył telefonu. Folia pełni funkcję ozdobną. Może również zamaskować pęknięty tył telefonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w naszym sklepie.

 

 

Na koniec przedstawiamy film ukazujący pracę plotera wycinającego wzór folii ochronnej ClearPlex u nas na miejscu w Entertel.pl.

Serdecznie zapraszamy!