Serwis Apple

EnterTel Toruń – kompleksowa naprawa urządzeń Apple

Oferujemy naszym klientom wszechstronne usługi, starając się być konkurencyjni na rynku. Użytkownicy sprzętu firmy Apple również mogą skorzystać z naszej oferty, jeśli borykają się z awarią ulubionej elektroniki. Oferujemy naprawę iPhone’a, przywracając mu dawną świetność. Wymieniamy ekrany oraz baterie w telefonach, eliminujemy usterki złącza ładowania, głośników czy wibracji, a także osuszamy i czyścimy po zawilgoceniu. Jeśli gwarancja na sprzęt, już się skończyła, to zalecamy skorzystać z profesjonalnej naprawy Apple u doświadczonego serwisanta. Fachowcy z naszej firmy kompleksowo zadbają o sprawność iPhone’a, iPada, MacBooka oraz innych urządzeń marki Apple. Działamy na terenie Torunia, lecz obsługujemy również zlecenia z okolicznych miast, w tym Chełmży.


Pogwarancyjny serwis iPhone’ów i innych sprzętów od Apple

Prowadzimy również serwis urządzeń Apple – od telefonów, aż po iPady. Wymieniamy wyświetlacze, czyścimy złącza, a także oferujemy nowe akumulatory do wszystkich modeli smartfonów Apple. Na każdą część oraz usługę udzielamy gwarancji, dlatego masz pewność dobrze wykonanej pracy. Ponadto wgrywamy system iOS od nowa, usuwamy simlocka i aktualizujemy oprogramowanie. W naszym serwisie naprawiamy każdy model iPhone’a, proponujemy sprawdzone zamienniki lub oryginalne części, gwarantujemy jak najlepszą jakość. Jeśli urządzenie uległo mechanicznemu uszkodzeniu, wycenimy koszt naprawy i po aprobacie klienta przystępujemy do prac.


Naprawa uszkodzeń mechanicznych w iPhone’ach

Stłukłeś wyświetlacz w swoim ulubionym sprzęcie od Apple? A może iPhone przestał ładować? Jeśli skończyła Ci się gwarancja lub autoryzowany serwis nie pomógł, to my spróbujemy wyeliminować usterkę. Wykonujemy wymianę szyby w iPhone’ach, naprawiamy uszkodzone gniazda ładowania, a także czyścimy głośniki. Najpierw skonsultujemy z Tobą awarię, poinformujemy o kosztach oraz ile będzie trwała cała usługa. Wymiana tyłu w iPhonie w zależności od dostępności części trwa mniej więcej kilka dni roboczych. Staramy się działać szybko i sprawnie, aby klienci nie musieli na długo rozstawać się ze swoim ulubionym urządzeniem od Apple. Prowadzimy serwis na terenie Torunia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.