Serwis komputerów

Naprawy i modernizacje komputerów stacjonarnych

Komputer

Nasza firma zajmuje się kompleksowym serwisem komputerów. Szeroki zakres prac obejmuje m.in. wymianę podzespołów, naprawę uszkodzonych gniazd zasilania, złączy oraz płyt głównych, przenoszenie danych oraz instalację systemu. Ponadto w naszym serwisie komputerowym rozwiązujemy problemy z działaniem oprogramowania, modernizujemy sprzęt, a także zajmujemy się budową sieci komputerowych. Wymieniamy wentylatory, matryce, gniazda zasilania, baterie oraz czyścimy układ chłodzenia. Podejmiemy się także rozbudowy komputera, dokładając dyski, pamięć RAM i inne podzespoły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem. Zapraszamy klientów z Torunia i okolic.


Procesor

Szybka i skuteczna pomoc w naprawie komputerów

Przekazanie komputerów do naprawy to gwarancja sprawności oraz dłuższej żywotności sprzętu. Wiemy, że zakup nowego urządzenia niekiedy przerasta domowy budżet, dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług serwisów. Nasz zajmuje się profesjonalnie konserwacją komputerów, aby przywrócić ich do świetnego stanu. Jeśli nie masz pewności, że Twój sprzęt nie działa poprawnie, to zgłoś się z nim do nas. Po dokładnie przeprowadzonej diagnozie i aprobacie klienta podejmujemy się naprawy komputerów stacjonarnych od różnych producentów. Pracujemy na wysokiej jakości narzędziach, korzystając z oryginalnych części i sprawdzonych zamienników. Nasz serwis znajduje się w świetnej lokalizacji w Toruniu, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług.


EnterTel Toruń – serwis i naprawa komputerów

karta graficzna

Jako fachowcy w branży oferujemy kompleksowe usługi. Prowadzimy profesjonalny serwis i podejmujemy się naprawy komputerów PC. Przed przystąpieniem do pracy diagnozujemy sprzęt i omawiamy z klientem koszty związane z eliminacją usterek. Nasz serwis naprawia awarie mechaniczne komputera oraz proponuje pełen zakres usług związanych z modernizacją sprzętu. Realizujemy również instalację systemów operacyjnych, odzyskujemy utracone dane i rozbudowujemy o dodatkową pamięć RAM czy dyski. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która dokładnie oceni szkody i naprawi je szybko oraz kompleksowo, to dobrze trafiłeś. Funkcjonujemy na rynku już od 20 lat, stawiamy na jakość usług, dlatego cieszymy się zaufaniem klientów. Działamy w Toruniu i okolicach, np. Łysomicach oraz innych miejscowościach powiatu.